Porwanie i próba odbicia w nowym klipie Hollywood Undead

Porwanie i próbę odbicia w rzeczywistości postapokalipsy w nowym klipie pokazują Hollywood Undead. „Renegade” to kolejni singiel zapowiadający „Five”, piąty album grupy, którego premierę zaplanowano na 27 października.

Hollywood Undead nie należą do najgrzeczniejszych ekip. Tym razem pochodzący z Los Angeles rapcore’owcy pokazali to w świeżo opublikowanym teledysku do „Renegade”, w którym uprowadzają małoletnią dziewczynę. Ostatecznie dają się porobić dzieciom, które przybywają uratować koleżankę, ale i tak wyglądają groźnie – wszak to jeden z najniebezpieczniejszych zespołów naszych czasów.

Całość możecie zobaczyć poniżej.

Jeśli nie pamiętacie, przypominamy: na początku 2018 r. Hollywood Undead wpadną do Polski na dwa koncerty. Zanim jednak grupa zamelduje się 17 lutego w Warszawie i dzień później we Wrocławiu, na sklepowych półkach pojawi się jej długo wyczekiwany najnowszy album: „Five”.

– Jesteśmy pięcioma braćmi, a to nasz piąty album – zauważa Johnny 3 Tears, wokal i bas w Hollywood Undead. – Nic nie oddaje głębi muzyki, tak jak ta liczba. Numerologia to potężna siła. Kiedy mówimy „Pięć”, wszystko nabiera sensu. Odwołujemy się również do utworu „No. 5” z naszego pierwszego albumu.

– Nawiązaliśmy w ten sposób do sekretnego fanclubu, który wspierał nas przez ostatnią dekadę – dodaje jeden z pięciu filarów formacji. – Ta liczba jest znacząca, tak jak znaczący jest dla nas ten moment. Nasi fani sprawiają, że czujemy się jak najważniejszy zespół na świecie. Ich zaangażowanie w naszą muzykę inspiruje nas do tego, by nigdy ich nie zawieść. „Five” jest dla nich.

Premierę „Five” zaplanowano na 27 października. Krążek promują single „California Dreaming”, „Whatever It Takes” i – najnowszy – „Renegade”.

Hollywood Undead istnieją od 2005 r. Na koncie zespołu znajdują się 4 longplaye. Ostatni to „Day of the Dead” z 2015 r.

Koszulki, bluzy i czapki Hollywood Undead znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV