Pol’and’Rock szuka zespołów. Wystartowały kolejne Eliminacje

Masz zespół i marzysz o koncercie na Pol’and’Rock Festival? Największa festiwalowa scena znów stoi otworem. Wystartowały kolejne Eliminacje do Pol’and’Rock. Zgłoszenia zespołów przyjmowane są do 11 lutego.

Pol’and’Rock to przede wszystkim festiwal, ale też klimat i ludzie, przed którymi pokazać chciałaby się każda kapela, niezależnie od gatunku czy stażu. O tym, że jest to możliwe, przekonało się wielu wykonawców. Warunek jest jeden: trzeba dać się poznać organizatorom imprezy i przekonać ich do swojej twórczości. Jak to zrobić?

Najlepszą drogą jest zgłoszenie swojego zespołu na Eliminacje do Pol’and’Rock. Aby wziąć w nich udział, wystarczy wysłać swój materiał na adres Fundacji WOŚP (ul. Dominikańska 19C; 02-738 Warszawa).

Płyty będą przyjmowane do 11 lutego.

Każdy krążek zostanie skrupulatnie przesłuchany przez jurorów konkursu. Ci na podstawie wszystkich zgłoszonych albumów i minialbumów wybiorą zespoły, które w półfinałach zagrają live przed jury (z Jurkiem Owsiakiem na czele) oraz publicznością. Droga z klubów prowadzi już prosto na Pol’and’Rock!

Nagroda główna to koncert na Dużej Scenie 23. Pol’and’Rock, organizatorzy przewidują jednak również zaproszenia dla zespołów m.in. na Małą Scenę.

Zespoły nie otrzymują wynagrodzenia za koncert, ale przysługuje im zwrot kosztów podróży ustalony w porozumieniu z organizatorem Eliminacji.

Organizatorem Eliminacji jest Złoty Melon Sp. z o.o. Regulamin konkursu oraz więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie www.polandrockfestival.pl/eliminacje

My przypominamy naszą relację z ubiegłorocznego finału Eliminacji, który odbył się 30 czerwca w Progresji w Warszawie.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV