Piotr Stelmach odchodzi z Trójki. „Złożyłem wypowiedzenie”

Kolejna legenda żegna się z Trójką. W geście protestu przeciwko ostatnim skandalom z udziałem rozgłośni z Trójki odchodzi Piotr Stelmach. „Dziś złożyłem wypowiedzenie” – poinformował dziennikarz.

To, co wydarzyło się po usunięciu ostatniego notowania Listy Przebojów Radiowej Trójki, wygląda na koniec Trójki, jaką znaliśmy. Z rozgłośnią zdążyli się już pożegnać Marek Niedźwiecki, Hirek Wrona, Piotr Metz i Piotr Kaczkowski. Właśnie dołączył do nich Piotr Stelmach, który napisał na Facebooku, że złożył wypowiedzenie.

„To, co w ostatnich dniach stało się z tym radiem, zatruło w bezpardonowy sposób moje wyobrażenia o zarządzaniu tak piękną, intymną i emocjonalną materią oraz kierowaniu tymi, którzy ją tworzą. Bo radio i ludzie radia taką materią są” – w komunikacie do słuchaczy pisze Stelmach.

Ludzie. To oni byli tu zawsze najważniejsi. Różni charakterologicznie, ale wspaniali. Istotni. Nasyceni kolorami. Ci, z którymi miałem zaszczyt współtworzyć Program Trzeci przez 23 lata. I ci, dla których to wspólnie robiliśmy, czyli słuchacze. Im wszystkim dziękuję” – dodaje dziennikarz.

Pełną treść komunikatu udostępniamy poniżej.

fot. D. Kawka (Facebook/Piotr Stelmach)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV