Phil Anselmo wyda nowy materiał projektu Scour

Phil Anselmo wraca ze swoim najbardziej ekstremalnym projektem Scour. Były już wokalista Pantery zmobilizował się i jeszcze w listopadzie zamierza wydać z kapelą nową epkę.

Scour to projekt, w którym mamy do czynienia z Philem Anselmo w bezkompromisowym, blackmetalowym wydaniu – i w którym Anselmo najwyraźniej czuje się świetnie. Projekt powstał w 2015 r. i jak do tej pory wydał dwie epki: „The Grey EP” w 2016 r. i „The Red EP” rok później.

Anselmo postanowił zmobilizować swoich kompanów i wraz z nimi przygotował trzecią epkę projektu Scour, w założeniu mającą stanowić dopełnienie trylogii. „The Black EP” ukaże się w Black Friday, czyli 27 listopada.

– To najlepsza wersja Scour – nie ma wątpliwości Anselmo.

– To jak dotąd nasz najbardziej brutalny i porywający materiał – wokaliście wtóruje basista Derek Engemann. – „The Black EP” przynosi bardziej dojrzałe podejście do naszej muzyki, ale bez kompromisów w kwestii jej bezwzględnej brutalności. Mamy w zanadrzu kilka perełek. Nie mogę się doczekać, aż ludzie to usłyszą.

Epka ukaże się nakładem wytwórni Nuclear Blast. Gościnnie pojawią się na niej Erik Rutan z Hate Eternal, Pat O’Brien z Cannibal Corpse i Jason Momoa, aktor znany m.in. z roli Aquamana i serialu „Gra o Tron” (sic!). W sumie na „The Black EP” pojawi się sześć utworów.

Zapowiadający epkę singiel „Doom” udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV