P.O.D. na dwóch koncertach w Polsce 2021

Dobre wieści dla tych, którzy chcieli bawić się na koncercie P.O.D., ma agencja Knock Out Productions. Wydarzenie dojdzie do skutku w przyszłym roku. Na tym nie koniec. W ramach rekompensaty kapela zagra jeszcze jeden koncert w Polsce!

Warszawski koncert P.O.D., pierwotnie zaplanowany na 21 czerwca, odbędzie się 20 czerwca 2021 r. Miejsce, czyli klub Proxima, pozostaje bez zmian. Dodatkowo Amerykanie zagrają 19 czerwca w Krakowie. Tam popularnych reprezentantów nu metalu ugości klub Kwadrat.

Szczegóły obu koncertów udostępniamy poniżej.

Cztery płyty w pierwszej dziesiątce notowania Billboardu, kilkanaście znakomitych singli, trzy nominacje do nagrody Grammy oraz przeszło 12 mln sprzedanych albumów – tym może pochwalić się pochodząca z kalifornijskiego San Diego formacja P.O.D. (skrót ten rozwija się: Payable On Death).

Zespół powstał w 1992 r. Od tamtej pory nieprzerwanie są w nim perkusista, gitarzysta i śpiewający w chórkach Wuv Bernardo oraz wokalista Sonny Sandoval. Początki pamięta też gitarzysta prowadzący Marcos Curiel, który jednak na kilka lat rozstał się z P.O.D., aby powrócić do składu w 2006 r. Skład uzupełnia basista i śpiewający w chórkach Traa Daniels będący w grupie od 1994 r.

P.O.D. kojarzone jest z chrześcijańskim nurtem rocka, choć muzycy podkreślają, że ich przekaz jest uniwersalny. Muzyka P.O.D. oparta jest na soczystych, zapamiętywalnych riffach i chwytliwych refrenach o przebojowym potencjale. Zespół obficie korzysta z elementów innych gatunków, takich jak hip-hop czy reggae.

Przełomem w karierze P.O.D. był trzeci album „The Fundamental Elements of Southtown”, a status gwiazd dał im kolejny album „Satellite” z przebojowym singlem „Alive”. Nieźle radziły sobie też kolejne single z płyty: „Youth Of The Nations” i „Satellite”. Podobnych sukcesów komercyjnych grupa już nie odniosła, ale zawsze nagrywała wartościową i niezwykle szczerą muzykę.

Ostatnim albumem P.O.D. jest „Circles” z 2018 r. To z tym materiałem zespół przyjedzie do Krakowa oraz Warszawy.

Biletów na koncert szukajcie na www.sklep.knockoutprod.net

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV