Ozzy Osoburne nagrał nowy album. „Tęskniłem za muzyką”

Ozzy Osbourne lubi zaskakiwać. Muzyk wykazuje ostatnio wzmożoną aktywność, której wyrazem było m.in. udostępnienie wspólnego utworu z raperem Post Malone. To jednak dopiero początek. Jak zapewnia Osbourne, jego nowy album jest już gotowy.

Ozzy Osbourne nie miał ostatnio dobrego czasu. Najpierw infekcja dróg oddechowych, a niedługo później upadek we własnym domu w Los Angeles i odnowienie się dawnych urazów – wokalista musiał stawić czoła przeciwnościom losu, które mocno pokrzyżowały mu plany (Ozzy miał m.in. zagrać trasę z Judas Priest; ostatecznie tournée przełożono).

Osbourne doszedł jednak do siebie. Przypieczętowaniem powrotu do formy byłego już frontmana Black Sabbath był utwór, który muzyk stworzył wspólnie z Post Malone. Jak przyznał Osbourne w rozmowie z dziennikiem „The Sun”, współpraca z raperem dosłownie postawiła go na nogi.

– Nigdy nawet nie słyszałem o tym dzieciaku. Gdyby nie on, dalej leżałbym na wyciągu, myśląc, że będę tak leżał całą wieczność. Okropnie tęskniłem za muzyką – wspomina Osbourne.

Po chwili wokalista nieoczekiwanie wyjawił, że w międzyczasie nagrał kolejny solowy album.

– Póki nie zrobiłem płyty, myślałem, że umieram. Strasznie się męczyłem – dodał Osbourne.

Muzyk zdradził, że nagranie nowej płyty zajęło mu miesiąc. Kiedy możemy spodziewać się nowej muzyki legendy? Niewykluczone, że przed startem przesuniętej na 2020 r. trasy z Judas Priest.

Ozzy Osbourne gościł w Polsce w 2018 r. Wokalista był główną gwiazdą ubiegłorocznego Impact Festivalu w Tauron Arenie Kraków.

Koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV