Ozzy Osbourne w szpitalu. Powikłania po ostatniej chorobie

Ozzy Osbourne nie ma dobrej passy. Muzyk, który dopiero co odwołał pożegnalną trasę z powodu silnej infekcji dróg oddechowych, wylądował w szpitalu. Wszystko przez powikłania po niedawno przebytej chorobie.

To, co wydawało się niegroźnym przeziębieniem, najpierw przekształciło się w silną infekcję dróg oddechowych, by teraz uziemić Ozzy’ego Osbourne’a w szpitalu. O konieczności hospitalizacji wokalisty poinformowała jego żona Sharon.

„Jak niektórzy z Was być może już wiedzą, Ozzy został zmuszony udać się do szpitala w związku z powikłaniami po niedawnej chorobie. Jego lekarz uważa, że to najlepszy sposób, by doszedł do siebie. Dziękuję każdemu za troskę i miłość” – do fanów Osbourne’a za pośrednictwem Twittera zwrócił się żona muzyka.

Nie wiadomo, jak długo Osbourne będzie musiał przebywać pod okiem lekarzy. Pewne jest, że do niedawna jeszcze lider Black Sabbath nie wyruszy w trasę, jaką na dniach miał rozpocząć wspólnie z Judas Priest.

„Chciałbym przeprosić, że zawiodłem, wszystkich fanów, którzy przez lata zawsze byli w stosunku do mnie lojalni, mój zespół, całą ekipę i Judas Priest. Mimo wszystko obiecuję, że trasa z Judasami zostanie dokończona. Zostaje przełożona na wrzesień. Jeszcze raz wszystkich przepraszam. Kocham was” – napisał Osbourne, przekładając tournée.

Trasa No More Tours 2, w którą Osbourne ostatecznie wyruszy we wrześniu, ma być podziękowaniem dla fanów za 50 lat wsparcia oraz ostatnią trasą 70-letniego wokalisty.

Osborne nie zamierza jednak całkowicie kończyć z muzyką.

– Nie zamierzam przechodzić na emeryturę – oświadczył w niedawnym wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone”.

– „No More Tours” oznacza, że nie będę już jeździł w międzynarodowe trasy. Nadal zamierzam grać koncerty, ale nie będę już jeździł po świecie przez np. 6 miesięcy. Chcę spędzić trochę czasu w domu – wyjaśnił muzyk.

Po raz ostatni Ozzy Osbourne gościł w Polsce w 2018 r. Wokalista był główną gwiazdą ubiegłorocznego Impact Festivalu. Koncert odbył się 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

As some of you may have heard, Ozzy was admitted to hospital following some complications from the flu. His doctors feel this is the best way to get him on a quicker road to recovery. Thanks to everyone for their concern and love.— Sharon Osbourne (@MrsSOsbourne) 6 lutego 2019

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV