Ozzy Osbourne przełożył wszystkie koncerty. Problemy ze zdrowiem

Problemów zdrowotnych Ozzy’ego Osbourne’a ciąg dalszy. Muzyk odwołał wszystkie koncerty zaplanowane na 2019 r. „Słowa nie są w stanie wyrazić, jak sfrustrowany, zły i przygnębiony jestem, nie będąc w stanie grać koncertów” – w oświadczeniu pisze wokalista.

Ostatnie miesiące nie są dobrym czasem dla Ozzy’ego Osbourne’a. Nowy rok muzyk przywitał wraz z infekcją górnych dróg oddechowych, która zmusiła go do zatrzymania się w szpitalu i odwołania zaplanowanych koncertów z Judas Priest. Gdy już wydawało się, że Osbourne dochodzi do siebie, co zdążyła nawet potwierdzić jego rodzina, legendarnego wokalistę dopadły kolejne problemy.

Wieloletni frontman Black Sabbath przewrócił się w swoim domu w Los Angeles. Wypadek spowodował odnowienie się dawnych urazów, a także konieczność kolejnej operacji, która została przeprowadzona w marcu. Obecnie Osbourne dochodzi do siebie. O żadnych koncertach póki co nie może być mowy.

„Nie mogę uwierzyć, że muszę przełożyć kolejne daty” – w oficjalnym oświadczeniu komentuje muzyk. „Słowa nie są w stanie wyrazić, jak sfrustrowany, zły i przygnębiony jestem, nie będąc w stanie grać koncertów. Jestem wdzięczny za miłość i wsparcie, które otrzymuję od rodziny, zespołu i fanów. Daje mi to ogromną energię”.

„Z dnia na dzień czuję się lepiej. Dojdę do siebie, dokończę trasę i wrócę” – kończy wokalista.

Wszystkie koncerty Osbourne’a zostają przełożone na 2020 r. Trasa No More Tours 2, w którą nestor metalu ostatecznie nie wyruszy w 2019 r., miała być podziękowaniem dla fanów za 50 lat wsparcia oraz ostatnią trasą 70-letniego muzyka.

Osborne nie zamierza jednak całkowicie kończyć z muzyką.

– Nie zamierzam przechodzić na emeryturę – oświadczył w niedawnym wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone”.

– „No More Tours” oznacza, że nie będę już jeździł w międzynarodowe trasy. Nadal zamierzam grać koncerty, ale nie będę już jeździł po świecie przez np. 6 miesięcy. Chcę spędzić trochę czasu w domu – wyjaśnił wokalista.

Po raz ostatni Ozzy Osbourne gościł w Polsce w 2018 r. Wokalsita był główną gwiazdą tegorocznego Impact Festivalu. Koncert odbył się 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV