Ozzy Osbourne ostro o świętach. „J***ć Boże Narodzenie”

Ozzy Osbourne ma przed sobą pracowity czas, m.in. w związku z noworocznym Ozzfestem. Nawet w święta książę ciemności nie zamierza robić sobie przerwy. „J***ć Boże Narodzenie. Nienawidzę tego” – deklaruje Osbourne.

Bieganie z prezentami czy ogarnianie choinki z „Last Christmas” w tle to dla wielu miłe sposoby spędzania czasu, ale Ozzy Osbourne jak przystało na nestora metalu gardzi świątecznym szaleństwem. Jak zapewnia, w tym roku nie odda mu się nawet przez chwilę. Zamiast tego będzie się przygotowywał do nadchodzących koncertów, w tym do Ozzfestu, którym zamierza zakończyć rok.

– Zawsze powtarzam Sharon (Osbourne, żonie – red.): „J***ć Boże Narodzenie. Nienawidzę tego” – jasno stawia sprawę wokalista. – To zabawa dla zakupoholików i dzieciaków. Ja zawsze wolałem pracować w święta.

– Robimy koncert na Nowy Rok. Dwie sceny, a na nich Zakk Sabbath, Rob Zombie, Ice T, mnóstwo różnych ludzi. To będzie gwiazdorska odsłona Ozzfestu. Zamierzam dać dobre show i samemu świetnie się przy tym bawić. Nowy rok rozpocznę z impetem – zapowiada Osbourne.

Ozzfest to zaledwie początek koncertowych wyzwań, z jakimi zaawansowany wiekiem Osbourne zamierza zmierzyć się w 2019 r. Wokalista ma przed sobą europejską trasę z Judas Priest, która w sumie obejmie osiem państw. Niestety, trasa No More Tours 2 ominie Polskę (aby zobaczyć legendę, polscy fani będą musieli pofatygować się do Niemiec).

– Nie zamierzam przechodzić na emeryturę – w niedawnym wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone” oświadczył Osbourne

– „No More Tours” oznacza, że nie będę już jeździł w międzynarodowe trasy. Nadal zamierzam grać koncerty, ale nie będę już jeździł po świecie przez np. 6 miesięcy. Chcę spędzić trochę czasu w domu – wyjaśnił muzyk.

Przypomnijmy: Ozzy Osbourne niedawno gościł w Polsce. Wokalsita był główną gwiazdą tegorocznego Impact Festivalu. Koncert odbył się 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV