Ozzy Osbourne – „Ordinary Man”

Data premiery: początek 2020

Wykonawca: Ozzy Osbourne
Album: „Ordinary Man”
Gatunek: heavy metal
Wydawca: Epic Records
*prezentowana okładka to grafika singla „Under The Graveyard”

Ozzy Osbourne sam przyznaje, że rok 2019 nie był dla niego łaskawy. Problemy zdrowotne, a przede wszystkim wypadek, któremu uległ we własnym domu, pokrzyżowały koncertowe plany legendarnego wokalisty Black Sabbath. Choć Osbourne przełożył trasę, zdołał nagrać w 2019 r. pierwszy od dekady album, którego premiera planowana jest na początek 2020 r.

„Ordinary Man” – bo właśnie tak swoje najnowsze dzieło nazwał Osbourne – muzyk nagrał dzięki współpracy z raperem Post Malonem i producentem Andrew Wattem. Pretekstem do spotkania dwóch pokoleń był nagrany na potrzeby nowego albumu Posty’ego utwór „Take What You Want”.

– Udałem się do studia Andrew. Powiedział, że będziemy pracować w błyskawicznym tempie. Gdy skończyliśmy utwór, zapytał, czy nie jestem zainteresowany zrobieniem płyty. Odpowiedziałem, że byłoby zajebiście, ale że nie chcę przez następne 6 miesięcy siedzieć w studio. Chwilę później mieliśmy już gotowy album – przebieg wypadków relacjonuje Osbourne, który zaprosił do współpracy Duffa McKagana z Guns N’Roses i Chada Smitha z Red Hot Chili Peppers.

Odsłuch singla „Under The Graveyard” promującego „Ordinary Man” udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV