Ozzy Osbourne ma się lepiej. Syn wokalisty uspokaja fanów

Dobra wiadomość dla fanów Ozzy’ego Osbourne’a i wszystkich tych, którym los nestora metalu nie jest obojętny. Przebywający w szpitalu muzyk wraca do zdrowia. „Ma się dużo lepiej” – melduje Jack Osbourne, syn wokalisty.

Ozzy Osbourne trafił do szpitala wskutek powikłań po niedawno przebytej chorobie. O tym, że musiał być hospitalizowany, poinformowała jego żona Sharon. Na szczęście były już frontman Black Sabbath ma się znacznie lepiej. Poinformował o tym Jack Osbourne, syn muzyka.

„Wszystko jest w porządku. Ruszyłem się zobaczyć tatę. Ma się dużo lepiej. Dziękuję za wszystkie wiadomości” – za pośrednictwem Instagrama poinformował Jack Osbourne.

Nie wiadomo, jak długo Ozzy Osbourne będzie musiał przebywać pod okiem lekarzy. Pewne jest, że wokalista nie wyruszy w trasę, jaką na dniach miał rozpocząć wspólnie z Judas Priest.

„Chciałbym przeprosić, że zawiodłem, wszystkich fanów, którzy przez lata zawsze byli w stosunku do mnie lojalni, mój zespół, całą ekipę i Judas Priest. Mimo wszystko obiecuję, że trasa z Judasami zostanie dokończona. Zostaje przełożona na wrzesień. Jeszcze raz wszystkich przepraszam. Kocham was” – napisał Osbourne, przekładając tournée.

Trasa No More Tours 2, w którą Osbourne ostatecznie wyruszy we wrześniu, ma być podziękowaniem dla fanów za 50 lat wsparcia oraz ostatnią trasą 70-letniego wokalisty.

Osborne nie zamierza jednak całkowicie kończyć z muzyką.

– Nie zamierzam przechodzić na emeryturę – oświadczył w niedawnym wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone”.

– „No More Tours” oznacza, że nie będę już jeździł w międzynarodowe trasy. Nadal zamierzam grać koncerty, ale nie będę już jeździł po świecie przez np. 6 miesięcy. Chcę spędzić trochę czasu w domu – wyjaśnił muzyk.

Po raz ostatni Ozzy Osbourne gościł w Polsce w 2018 r. Wokalista był główną gwiazdą ubiegłorocznego Impact Festivalu. Koncert odbył się 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV