Ozzy Osbourne dochodzi do siebie. Rodzina zdaje relację

Dobra wiadomość z domu Osbourne’ów. Ozzy Osbourne dochodzi do siebie po hospitalizacji, do jakiej zmusiły go poważne powikłania po niedawno przebytej chorobie. „Dużo narzeka i wraca do normalnego funkcjonowania” – relacjonuje Jack Osbourne, syn wokalisty.

Pobyt w szpitalu najwyraźniej dobrze zrobił Ozzy’emu Osbourne’owi. Głowa prawdopodobnie najpopularniejszej metalowej familii świata wraca do zdrowia. To informacja z pierwszej ręki, przekazana przez najbliższych wokalisty. O rekonwalescencji Osbourne’a opowiedzieli jego żona Sharon i syn Jack, udzielając wywiadu amerykańskiej telewizji „Access”.

– Dużo narzeka i wraca do normalnego funkcjonowania. Wszystko jest okej – zapewnił Jack Osbourne.

– To zawsze dobry znak, kiedy narzeka i jest smutny. Wtedy wiemy, że jest dobrze – dodała Sharon Osbourne.

– Jak wydaje się szczęśliwy i podskakuje, mówimy: „Coś się dzieje. Dzwoń po lekarza” – temat zdrowia sławnego taty podsumował Jack Osbourne.

Problemy zdrowotne Ozzy’ego Osbourne’a zmusiły wokalistę Black Sabbath do przełożenia planowanej od miesięcy trasy z Judas Priest. Trasa ostatecznie ma się odbyć we wrześniu i być pożegnaniem 70-letniego wokalisty z regularnym koncertowaniem.

Osborne nie zamierza jednak całkowicie kończyć z muzyką.

– Nie zamierzam przechodzić na emeryturę – oświadczył w niedawnym wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone”.

– Nazwa trasy „No More Tours” oznacza, że nie będę już jeździł w międzynarodowe trasy. Nadal zamierzam grać koncerty, ale nie będę już jeździł po świecie przez np. 6 miesięcy. Chcę spędzić trochę czasu w domu – wyjaśnił muzyk.

Po raz ostatni Ozzy Osbourne gościł w Polsce w 2018 r. Wokalista był główną gwiazdą ubiegłorocznego Impact Festivalu. Koncert odbył się 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV