Organek ogłosił daty jesienno-zimowej trasy. 20 polskich miast i Londyn

Koncertowa jesień nabiera kolorów. Swoje plany na najbliższe miesiące zdradził Organek, który do końca roku zaliczy ponad 20 gigów. Jeśli chcecie znaleźć się na którymś z nich, lepiej się pośpieszcie – dwie pierwsze daty są już wyprzedane…

W niedawnym wywiadzie, który przeprowadziliśmy na Męskim Graniu, opowiadał nam o wyrzeczeniach, z jakimi wiąże się granie koncertów. Przyznał jednak, że dla rockmana to jak narkotyk – i dlatego znów wyrusza na koncertowy szlak.

Tej jesieni Organek ma napięty grafik. Krótko po wrzuceniu do sieci „Ultimo”, trzeciego singla z „Czarnej Madonny”, który możecie sprawdzić poniżej, Organek ogłosił szczegóły nadchodzących koncertów. Jest ich sporo, bo w sumie trasa obejmie 21 miast.

Jeszcze we wrześniu Organek odwiedzi Suwałki, w najbliższy weekend grając w miejscowym ośrodku kultury. W dalszej kolejności muzyk pojawi się w Szczecinie, Koszalinie i Bydgoszczy – kolejno: 5, 6 i 13 października. Następnie po krótkim pobycie w Londynie Organek wróci do Polski, by zameldować się w Rzeszowie, Częstochowie i Katowicach. Szczegóły znajdziecie na facebookowym profilu Organka via [link]

Przypomnijmy: Organek wciąż promuje wydany w listopadzie 2016 r. album „Czarna Madonna”. Promowany singlami „Mississippi w ogniu”, „Wiosna” oraz najnowszym „Ultimo” krążek osiągnął status złotej płyty, przynosząc Organkowi Fryderyka w kategorii „album roku rock”.

Naszą recenzję krążka znajdziecie via [link]

„Czarną Madonnę” na CD oraz winylu znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV