Oli Sykes zaprojektował kurtki dla fanów „Gwiezdnych Wojen”

Oli Sykes, charyzmatyczny frontman Bring Me The Horizon, zaprojektował serię kurtek inspirowaną filmem „Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie”. Swoimi projektami muzyk pochwalił się na Twitterze.

Oli Sykes znów dał się poznać jako człowiek wielu talentów. Co do tego, że jest znakomitym showmanem, trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości. Mniej osób wie jednak, że głos Bring Me The Horizon zna się również na modzie.

Sykes jest twórcą własnej linii ubrań i dodatków, które sprzedaje głównie przez internet. Drop Dead Clothing – bo tak nazywa się marka stworzona przez wokalistę – od teraz ma w swojej kolekcji kurtki z motywami pochodzącymi z najnowszego filmu z uniwersum „Gwiezdnych Wojen”: „Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie”. Wszystkie zaprojektowane oczywiście przez członka Bring Me The Horizon, który pochwalił się nimi na Twitterze.

Jak przyznał Sykes, zaprojektowanie linii kurtek nawiązującej do filmu „Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie” było dla niego dużym wyzwaniem. Cóż, fani słynnej serii George’a Lucasa, zwłaszcza ci lubiący ubierać się alternatywnie, z pewnością docenią jego pracę. Bo kto nie chciałby mieć kurtki ze szturmowcem albo myśliwcem Imperium?

Jeżeli chodzi o sam film, „Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie” to tzw. spin-off serii „Gwiezdnych Wojen”, a jego akcja dzieje się tuż przed wydarzeniami z „Nowej nadziei”. Film można oglądać w kinach. A co z Bring Me The Horizon? Grupa kontynuuje promocję płyty „That’s the Spirit” z 2015 r. W pierwszej połowie 2017 r. czeka ją seria koncertów w Australii i Nowej Zelandii oraz w Stanach Zjednoczonych.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV