Oficjalnie: Dream Theater i Opeth na Prog In Park w 2019

Przyszły rok zapowiada się jako koncertowe szaleństwo. Do licznych gwiazd, których koncerty już zostały ogłoszone, właśnie dołączyły kolejne. Podczas kolejnej odsłony Prog In Park w dniach 12-13 lipca zagrają Dream Theater i Opeth.

W 2019 r. organizowana przez Knock Out Productions impreza Prog In Park po raz pierwszy przybierze formę dwudniowego festiwalu.

W pierwszy dzień zaprezentują się: Opeth, Fish, Tesseract i Sermon, natomiast dzień później – Dream Theater i Richie Kotzen. Jak zapewnia Knock Out, nie jest to pełny line-up festiwalu. Wkrótce poznamy kolejnych wykonawców.

Co ważne, przyszłoroczny Prog In Park odbędzie się w warunkach full open-air. Wydarzenie ugości klub Progresja, a dokładniej: Scena Letnia Progresji (teren sąsiadujący z klubem).

Przedsprzedaż biletów startuje w najbliższy czwartek, 6 grudnia, o godz. 10:00. W sprzedaży będą dostępne ściśle limitowane karnety na oba dni festiwalu (379 zł w przedsprzedaży) oraz bilety na poszczególnie dni (dzień pierwszy – 189 zł; dzień drugi – 239 zł).

Bilety będzie można zakupić na: www.sklep.knockoutprod.net oraz Eventim.pl

Po merch Dream Theater i Opeth zaglądajcie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV