Oficjalnie: Disturbed na koncercie w Polsce w 2019

Dobrą wiadomość dla fanów Disturbed przekazuje agencja Live Nation. Popularni metalowcy z Chicago w przyszłym roku odwiedzą nasz kraj. Koncert odbędzie się 20 czerwca na warszawskim Torwarze.

Członkowie Disturbed w ostatnich latach zwolnili nieco tempo, by na dobre powrócić w 2015 r. Ich pierwszy po powrocie album „Immortalized”, na którym znalazł się głośny cover „The Sound of Silence” duetu Simon & Garfunkel, zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 w USA.

W październiku zespół otworzył nowy rozdział, wydając kolejny longplay. „Evolution” stanowi siódme wydawnictwo grupy. To właśnie z materiałem z tej płyty Disturbed 20 czerwca przyjadą do Warszawy.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 23 listopada, o godz. 10.00 na LiveNation.pl.

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy ruszy w środę, 21 listopada, i zakończy się w czwartek, 22 listopada o 17:00. Również w czwartek – ale od godz. 10.00 do 17.00 – bilety będą mogli kupić zarejestrowani użytkownicy Live Nation.

Disturbed istnieją od 1996 r. Zespół założyli Dan Donegan, Steve Kmak i Mike Wengren. Skład uzupełnił David Draiman.

Grupa zadebiutowała w 2000 r. albumem „The Sickness”. Do dziś Disturbed sprzedali ponad 11 mln albumów, co czyni zespół jedną z najbardziej dochodowych kapel ostatnich lat.

Pełna ofertę merchu Disturbed znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Sven Mandel (CC BY-SA 4.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV