Nowy teledysk Mastodon. Podejrzany kult bez happy endu

O promocji najnowszego albumu nie zapomina Mastodon. Zwariowani metalowcy z Atlanty, którzy w listopadzie ponownie przyjadą do Polski, zaprezentowali kolejny teledysk – tym razem do utworu „Steambreather”.

Przekaz klipu jest prosty: nie wkręcajcie się za mocno w żadną podejrzaną formę kultu, bo możecie stracić kontakt z realem – tak jak dwaj młodzi metalowcy, którzy występują w klipie – i którzy bynajmniej nie kończą dobrze. Co dokładnie się z nimi stało, sprawdzicie poniżej.

Psychodeliczny klip w klimacie horroru, którym ekipa Mastodon zobrazowała utwór „Steabreather”, to drugi po „Show Yourself” teledysk grupy promujący album „Emperoro of Sand”. Krążek ukazał się w marcu br. i jest jak dotąd najlepiej sprzedającym się wydawnictwem w dorobku zespołu.

W chwili obecnej Mastodon skupiony jest na koncertowej promocji płyty, w ramach której zagra również w Polsce – 11 listopada w warszawskiej Progresji. Gościem specjalnym ma być Scott Kelly, jeden z założycieli formacji Neurosis. W roli supportu zaprezentują się post-metalowcy z Russian Circles. Biletów szukajcie na www.knockoutprod.net/sklep

Merch Mastodon, w tym kilka promocji, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV