Nowy singiel Slipknot. „Solway Firth”

Premiera nowej płyty Slipknot coraz bliżej. Amerykanie zaprezentowali kolejny singiel z „We Are Not Your Kind”. „Solway Firth” to mocny numer z równie mocnym teledyskiem stworzonym przez Shawna „Clowna” Crahana.

Po premierze tego klipu będziecie czekać na przyszłoroczny koncert Slipknot w Łodzi z jeszcze większą niecierpliwością. Słuchając „Solway Firth”, można uwierzyć w to, co Corey Taylor mówił wcześniej o „We Are Not Your Kind”.

– Podróż, w która zamierzam zabrać ludzi na tym albumie, to pokazanie im, co dzieje się z depresją, kiedy nie masz leków, na których możesz polegać. To bardzo mroczna podróż. To będzie zło. Nie oszukujmy się: to będzie coś nieprzyzwoitego – nowy materiał Slipknot w jednym z ostatnich wywiadów komentował frontman grupy.

I rzeczywiście: „Solway Firth” to dużo mocniejszy singiel niż opublikowany wcześniej utwór „Unsainted”. Przekonajcie się sami. Numer wraz z klipem udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: „We Are Not Your Kind” trafi do sklepów 9 sierpnia.

Slipknot jest na świeżo po koncercie w Polsce. Zespół wystąpił na powracającym po latach Mystic Festival. Koncert odbył się 25 czerwca.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV