Nowy singiel Asking Alexandria. Album w 2020

Nowy singiel Asking Alexandria. Zespół powraca z utworem „They Don’t Want What We Want (And They Don’t Care)”. Wszystko wskazuje na to, że to zapowiedź nowej płyty, o której zespół wypowiadał się pod koniec ubiegłego roku.

Członkowie Asking Alexandria mają przed sobą długą trasę koncertową. Zespół całą wiosnę spędzi w USA, gdzie w sumie zagra ponad 20 koncertów. W międzyczasie spodziewamy się premiery nowego albumu Anglików, który nieoficjalnie został zapowiedziany w grudniu.

– Spędziliśmy kilka ostatnich miesięcy w studiu, pisząc i nagrywając pomiędzy kolejnymi koncertami. Ben (Bruce, gitarzysta Asking Alexandria – red.) i ja zamknęliśmy się i skompletowaliśmy zestaw utworów, który definiuje miejsce, w którym jesteśmy jako muzycy, artyści i ludzie – w grudniu zdradził Danny Worsnop, wokalista Asking Alexandria.

– Moim zdaniem to najmocniejszy materiał, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Nie mogę ujawnić żadnej daty, żadnej nazwy ani niczego takiego, ale nowy album już jest – dodał wokalista.

Na temat płyty wciąż nie ma wprawdzie żadnych oficjalnych informacji, ale jest za to nowy singiel. Czy „They Don’t Want What We Want (And They Don’t Care)” to zapowiedź już szóstej płyty Asking Alexandria? Wszystko na to wskazuje.

Singiel udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: latem 2019 r. angielska formacja wypuściła singiel „The Violence” wzbogacony teledyskiem w groteskowym klimacie zombie. Ostatni pełnoprawny album grupy zatytułowany po prostu „Asking Alexandria” ukazał się w 2017 r.

Aktualny skład Asking Alexandria tworzą Danny Worsnop, Ben Bruce, Cameron Liddell, Sam Bettley i James Cassells.

Licencjonowany merch Asking Alexandria, w tym koszulki, bluzy, kubki i inne gadżety, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV