Nowy film i koncertowy album od Pearl Jam. Jest kolejna zapowiedź

Fani Pearl Jam, to informacja dla was – grupa zapowiada nowe wydawnictwo. Nie będzie to wprawdzie pełnoprawny album, a materiał koncertowy, ale i tak jest na co czekać. Kolejna zapowiedź krążka trafiła do sieci.

„Kiedy pierwszy raz wchodzisz na Wrigley Field, czujesz się tak, jakbyś wchodził do krainy Oz” – występ na Wrigley Field wspomina Eddie Vedder, głos Pearl Jam. Zapis dwóch koncertów z tego stadionu trafi na najnowszy, koncertowy album zespołu.

Przypomnijmy: koncerty Pearl Jam na Wrigley Field w Chicago odbyły się kolejno 20 i 22 sierpnia 2016 r. W ich trakcie grupa wykonała łącznie ponad 60 utworów, w tym największe przeboje („Jeremy”, „Alive”), a także covery, m.in. The Beatles („Rain”, „I’ve Got A Feeling”). Na wydawnictwo roboczo nazwane „Let’s Play Two” trafi 17 z nich. Najpierw 29 września w formie filmowej materiał trafi na ekrany kin. Tego samego dnia na sklepowe półki trafi krążek.

Film od listopada będzie również dostępny do pobrania.

Najnowszą videozapowiedź udostępniamy poniżej.

Jak na razie ostatnim albumem wydanym przez Pearl Jam jest „Lightning Bolt” z 2013 r.

Płyty Pearl Jam, koszulki oraz inne gadżety związane z zespołem, takie jak przypinki i naszywki, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV