Nowy album Parkway Drive w całości w sieci

To absolutnie jedna z najważniejszych premier maja. Australijscy metalcore’owcy z Parkway Drive świętują wydanie „Reverence”. Szósty album grupy w całości można odsłuchać na kanale Epitaph Records.

10 premierowych utworów, składających się na najbardziej szczery i osobisty album Parkway Drive – oto co od dziś można naleźć na kanale Epitaph Records, wydawcy Parkway Drive.

Album „Reverence” trafił również do sklepów na całym świecie.

– Narodził się w bólu, poświęceniu i z naszych przekonań, w założeniu wyrażenia nie tylko tego, co Parkway Drive oznacza muzycznie, ale też tego, kim jesteśmy jako ludzie – materiał z „Reverence” komentuje Winston McCall z Parkway Drive.

– Zamierzamy podnieść poprzeczkę. Wydanie „Ire” [poprzedniego albumu grupy – red.] kosztowało nas dużo pracy, ale była to część znacznie większego planu. W 2018 r. wszystko pójdzie o krok dalej.

– Na przestrzeni ostatnich kilku lat nabieraliśmy rozpędu – stwierdził McCall. – Chcemy to wykorzystać, robiąc to we właściwy, uczciwy sposób. Nie zamierzamy tracić czasu. Są oczekiwania względem tego, co możemy zrobić i jakie mamy obecnie możliwości. Nasz cel to zabranie was na szerokie wody.

Przypomnijmy: album „Reverence” promują single

Przypomnijmy: Parkway Drive istnieje od 2003 r. Swoją drogę zespół rozpoczął w garażu domu zwanego „Parkway House”. Grupa debiutowała splitem nagranym wspólnie z I Killed the Prom Queen. W chwili obecnej australijska formacja w dorobku 5 albumów oraz status jednego z najważniejszych składów metalcore’u XXI w.

Bilety na polski koncert Parkway Drive znajdziecie na stronie P.W. Events, a także w serwisach: Biletomat, Ticketpro, Eventim i eBilet.. Szczegółowo o koncercie pisaliśmy w artykule: „Parkway Drive w Polsce w 2018! «Core’owa impreza roku»”.

Po merch Parkway Drive zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV