Nowy album Mord’A’Stigmata już dostępny. „Dreams of Quiet Places”

Od wczoraj dostępny jest w sprzedaży piąty album Mord’A’Stigmata „Dreams of Quiet Places”. Oficjalne release party już 26 kwietnia w krakowskim Zet Pe Te.

Następca doskonale przyjętej płyty „Hope” z 2017 r. miał swoją premierę 4 kwietnia nakładem Pagan Records. „Dreams of Quiet Places” to kolejne zaproszenie do świata awangardowego black metalu, który zespół Statica konsekwentnie buduje od lat, ale pod wieloma względami jest to dla Mord’A’Stigmata nowy początek.

Odsłuch „Dreams of Quiet Places” udostępniamy poniżej.

Album zarejestrowany na początku roku w warszawskim Nebula Studio dostępny jest w standardowym jewel case CD, digipacku, a także na czarnym i złotym winylu.

Z materiałem z „Dreams of Quiet Places” małopolska formacja w kwietniu wyruszy w swoją pierwszą europejską trasę. Zespół odwiedzi m.in. Roadburn Festival (Holandia) i Dark Easter Metal Meeting (Niemcy). Towarzyszyć mu będą Amerykanie z Imperial Triumphant. Zwieńczeniem tournee będzie koncert 26 kwietnia w krakowskim Zet Pe Te będący oficjalnym release party „Dreams of Quiet Places”.

Do wydarzenia możecie dołączyć via [link]

Źródło: Left Hand Sounds

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV