Nowa EP-ka od Bruklin. Przedsmak dużego debiutu

Dostępna jest już najnowsze epka zespołu Bruklin. Materiał pt. „#nieznam” jest przedsmakiem pełnoprawnego debiutu, nad którym pracuje zespół. W sumie epka zawiera siedem utworów Bruklin.

Na epce oprócz dotychczas zaprezentowanych singli Bruklin „Bon voyage” oraz „Lwia część” znalazły się trzy nowe nagrania zrealizowane w trzech studiach nagraniowych: w Dworku Białoprądnickim, IP Studio w Krakowie oraz w warszawskim TR Studio. Dodatkowo jako bonus pojawiły się dwa numery zarejestrowane podczas występu live w programie Makakofonia MakakArt w Antyradiu.

– „#nieznam” to przedsmak nadchodzącej, pierwszej długogrającej bruklińskiej płyty – wyjaśnia Dawid, gitarzysta Bruklin. – W produkcję epki zostały zaangażowane w sumie cztery studia nagraniowe, natomiast projekt okładki przygotowało niezawodne Rakieta Studios.

– Warto wspomnieć, że epka powstała dzięki wygranej w Przeglądzie Kapel Rockowych 2019 organizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, gdzie oprócz możliwości pracy w studiach nagraniowych firma MediaPixel z Krakowa przygotowała fizyczne nośniki CD. Dla wszystkich wielka piona i podziękowania za współpracę – dodaje Jarek, basista zespołu.

Bruklin to laureaci tegorocznego Antyfestu Antyradia. Zespół sam o sobie pisze w tajemniczy sposób: „Tam gdzie tętno sekcji jest zawsze podwyższone, a tkanka gitar wyraźna i mięsista, gdzie słowa niosą więcej niż dźwięk… Na zatłoczonych alejach Łodzi, zasnutych smogiem i marzeniami – tam odradzamy się codziennie na nowo, żeby nie zniknąć całkiem… Tacy jesteśmy…. Taki jest Bruklin…”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV