Nocny Kochanek z niespodzianką dla zakochanych

Miłość i relacje damsko-męskie to ostatnio temat przewodni twórczości Nocnego Kochanka. Zespół nie przepuścił okazji, by zrobić zakochanym fanom niespodziankę. Na walentynki grupa opublikowała nowy teledysk.

Niektóre księżniczki śnią o rycerzu na białym koniu, inne nawiedza koń na białym rycerzu. Nie wiecie o co chodzi? Po obejrzeniu najnowszego klipu Nocnego Kochanka wszystko stanie się jasne.

„Koń na białym rycerzu”, walentynkowa niespodzianka dla fanów, to kolejny singiel z płyty „Randka w ciemność”, najnowszego wydawnictwa zespołu. Album trafił do obiegu z początkiem 2019 r.

– Sporo tematów na „Randce w ciemność” oscyluje wokół relacji damsko-męskich – tuż przed premierą płyty opowiadał nam Krzysztof Sokołowki, frontman Nocnego Kochanka. – Wyjątkowo odstawiliśmy alkohol na drugi plan. Większość kawałków opowiada o miłości.

– To z jednej strony to samo, co nagrywaliśmy wcześniej, czyli taki heavy metal z jajem, aczkolwiek formuła Nocnego Kochanka pozwoliła nam pójść też w trochę innym kierunku – dodał Rober „Kazon” Kazanowski, gitarzysta Nocnego Kochanka. Odskoczyliśmy trochę w stronę hard rocka, trochę w klimaty thrashmetalowe czy powermetalowe. Każdy numer nie jest taki sam.

Aktualnie Nocny Kochanek jest w trakcie obszernej trasy promującej „Randkę w ciemność”. Większość koncertów wyprzedała się w zawrotnym tempie. Na 35 koncertów sold out przed startem trasy ogłosiło 25 klubów.

Naszą relację z powstawania płyty „Randka w ciemność” znajdziecie na FB RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV