Nightwish nie zagra w Polsce w tym roku. Wydarzenie przeniesione na 2021

Koncert Nightwish nie odbędzie się w tym roku. W związku z zagrożeniem spowodowanym rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 europejska trasa fińskiej formacji została przeniesiona na 2021 r.

„W tym przedziwnym, pełnym wyzwań czasie zostaliśmy zmuszeni do przełożenia trasy koncertowej promującej w Europie album „Human :II: Nature World”. To bardzo przykra, ale konieczna decyzja podjęta w trosce o wasze i nasze bezpieczeństwo. Mamy nadzieję, że razem to szaleństwo przetrwamy. Nie żegnamy się na zawsze. Nasza karawana wkrótce znowu ruszy w drogę. Póki co dbajcie o siebie nawzajem. Zobaczymy się wiosną 2021 r.” – czytamy w oświadczeniu przygotowanym przez Tuomasa Holopainena, lidera Nightwish.

W Polsce zespół miał wystąpić w grudniu. Ostatecznie koncert ma odbyć się 29 maja przyszłego roku. Miejsce, czyli Arena Gliwice, pozostaje bez zmian. Zgodnie z wcześniejszymi planami u boku Nightwish w Gliwicach zaprezentują się dwie inne fińskie formacje: Amorphis oraz Turmion Kätilöt.

Jak informują organizatorzy wydarzenia, wszystkie zakupione wejściówki na koncert, w tym pakiety VIP, zachowują swoją ważność w nowym terminie wydarzenia. Uruchomiona została również możliwość dokonywania zwrotów oraz wymiany biletów w miejscu ich zakupu.

Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: [email protected] wraz z informacją o numerze zamówienia.

Posiadacze biletów zakupionych w sieciach eBilet.pl oraz Eventim.pl w ciągu najbliższych dni otrzymają mailowo szczegóły dotyczące zachowania lub zwrotu biletów.

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV