Motionless in White w Polsce. Wśród gości m.in. Crystal Lake

Dla wielu może to być impreza roku. Agencja Live Nation ogłasza wspólny koncert Motionless in White, August Burns Red, Bury Tomorrow i Crystal Lake. Wszystkie cztery kapele zameldują się 17 czerwca 2020 r. w warszawskiej Stodole.

Motionless in White to zespół metalowy pochodzący z Scranton w Pensylwanii, miasta niebieskich kołnierzyków.

– Jesteśmy zespołem wywodzącym się z małego miasta – mówi Chris „Motionless” Cerulli, frontman Motionless in White. – Włożyliśmy w to wszystko dziesięć lat ciężkiej pracy, aby robić to, co kochamy najbardziej. Z niecierpliwością czekamy na kolejną dziesiątkę. Zarówno obszar, z którego pochodzimy, jak i baza fanów, doprowadziły nas do punktu, w jakim obecnie jesteśmy. Już na samym początku zdaliśmy sobie sprawę, że jeśli poświęcisz czas i wysiłek w pogoni za marzeniami, możesz to osiągnąć właśnie dzięki ogromnemu wysiłkowi i pasji.

Od 2006 ta idea przyświeca zespołowi Motionless In White i wnosi ich na coraz wyższy poziom w kręgu współczesnego rocka. Ich album „Reincarnate” wydany w 2014 r. wspiął się na 9. miejsce listy Billboard Top 200 i zajął pierwsze miejsce na liście najlepszych albumów rockowych Billboardu. Utwór „Reincarnate” znalazł się zaś w Top 20 listy Active Rock i odnotowały ponad 22 mln wyświetleń na YouTube i ponad 10 mln streamów w Spotify. Zespół dzielił sceny z takimi zespołami/artystami, jak Slipknot, Korn czy Marilyn Manson, a także zagrał na wielu prestiżowych festiwalach, w tym na Warped Tour, Aftershoc, Rock Allegiance i Rock On The Range.

– Jesteśmy dość prostym zespołem, jeśli chodzi o intencje – podsumowuje Chris Cerulli. – Wyłącz głowę, oderwij się od rzeczywistości, słuchaj muzyki. Właśnie do tego zachęcamy. Chcemy dać ludziom coś, co pozwoli im uciec od problemów. Mamy nadzieję, że słuchając naszych piosenek, ich miłość do muzyki zostanie przywrócona lub podtrzymana.

Motionless in White 17 czerwca 2020 r. wystąpią w Warszawie w klubie Stodoła. Wraz z nimi zagrają August Burns Red, Bury Tomorrow i Crystal Lake.

Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 4 grudnia, o godz. 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Dzień wcześniej uruchomiona zostanie przedsprzedaż Ticketmaster. Klienci banku Citi Handlowy kupią biletu już w poniedziałek, 2 grudnia, o godz. 12.00.

Szczegóły koncertu udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV