Mocny singiel od Last of The Crown. „Reaper”

Ekipa Last of The Crown coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność na scenie. Zespół udostępnił singiel „Reaper”, którym promuje epkę „Arbitrary”. Jeśli lubicie metalcore i djent, musicie ich sprawdzić.

Zespół Last of The Crown powstał przed trzema laty w Katowicach. Założyli go byli członkowie grupy Part of The Beginning: Bartłomiej Szopa i Bartłomiej Kulik. Twórczość Last of The Crown to połączenie metalcore’u, djentu i nowoczesnego metalu progresywnego. Swoją wizję brzmienia katowicka załoga zaprezentowała w 2018 r. debiutanckim albumem „Volume 1”.

Last of The Crown są na świeżo po zaprezentowaniu kolejnego wydawnictwa. Tym razem jest to epka, którą kapela nagrała w studiu Aurora w Luboniu pod Poznaniem.

– Zanim rozpoczniemy konkretne prace nad drugim albumem, chcieliśmy w końcu wydać materiał tak, abyśmy czuli, że dajemy publice materiał zarejestrowany w jak najlepszy sposób. Nas efekt współpracy ze studiem Aurora usatysfakcjonował w 200 procentach i mamy nadzieję, że osoby, które będą przesłuchiwać „Arbitrary”, poczują podobnie – tłumaczy basista i współzałożyciel Last of The Crown Bartłomiej Szopa.

Promocję epki zespół rozpoczął od publikacji singla „Reaper”. To nie koniec nowości od śląskiego kwintetu. Wkrótce ma pojawić się kolejny teledysk grupy. Tymczasem zachęcamy do sprawdzenia „Reaper”.

Skład Last of The Crown tworzą Piotr Miliczek, Marek Lorenc, Damian Sonek, Bartłomiej Szopa i Bartosz Leszczyński.

Więcej informacji o zespole znajdziecie na jego fanpage’u na Facebooku.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV