Metalmania wzmacnia skład. Nowi wykonawcy w line-upie wydarzenia

Ci, którzy spodziewali się, że organizatorzy Metalmanii wyłożyli na stół już wszystkie karty, będą zaskoczeni. Do obsady imprezy dołączają kolejne ekipy. 7 kwietnia w katowickim Spodku oprócz już ogłoszonych wykonawców zameldują się InSammer i Ketha.

„Będzie nie tylko jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń przyszłego roku, ale i prawdziwym metalowym świętem” – sprawę tegorocznej Metalmanii jasno stawia Metal Mind Productions.

W założeniu impreza, pozostając wierna swojej formule, ma pokazać bogactwo i różnorodność współczesnego metalu. Dość powiedzieć, że w jej line-upie są już wykonawcy reprezentujący tak odległe od siebie kierunki, jak black, death, thrash czy southern metal. Choć obsada wydarzenia miała pozostać niezmieniona, Metalmania nieoczekiwanie wzmacnia skład.

Szwedzka rewelacja, zawdzięczająca nazwę powieści Roberta A. Heinleina, czyli InSammer, a także pochodząca z Krakowa formacja Ketha – oto nowo ogłoszeni wykonawcy tegorocznej Metalmanii, która 7 kwietnia ponownie odbędzie się w katowickim Spodku.

Przypomnijmy: w ubiegłym roku Metalmania została zorganizowana pierwszy raz od blisko dekady. 22 kwietnia w Spodku wystąpili m.in. Samael, Moonspell i Coroner, a także cała plejada reprezentantów polskiej sceny metalowej – z Vaderem i Furią na czele.

Videorelację z Metalmanii 2017 znajdziecie na naszym kanale YouTube.

Biletów na tegoroczną Metalmanię szukajcie na: shop.metalmind.com.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV