Merry Christless: Znamy obsadę i szczegóły wydarzenia

Do Świąt jeszcze daleko, ale właśnie poznaliśmy pełny skład Merry Christless. Świąteczną imprezę dla metali, która 14 grudnia odbędzie się w warszawskiej Progresji, uświetnią Hellhammer: Triumph of Death, Furia, Dodheimsgard, Bölzer, Blaze of Perdition oraz Matterhorn.

Projekt Triumph of Death na cześć nieistniejącej już formacji Hellhammer stworzył gitarzysta Thomas Gabriel Fisher. Zespół Triumph of Death zaczerpnął swoją nazwę z pierwszego utworu kapeli z lat 80. i po trzech dekadach od rozwiązania Hellhammer wykona na scenie najbardziej znane numery legendarnej grupy.

Furia to polska black metalowa formacja pochodząca z Katowic. Ich dyskografie zamyka album „Księżyc milczy luty” wydany w 2016 r. przez wytwórnię Pagan Records. Kolejnym artystą, który zagości zimą w Warszawie, będzie zespół Dodheimsgard. Norweska grupa obchodzi w tym roku 25-lecie swojej działalności, co dla jej członków będzie okazją, by zaprezentować przekrój liczącej 5 albumów dyskografii.

Skład tegorocznej Merry Christless uzupełnią występy: Bölzer, Blaze Of Perdition oraz Matterhorn.

Bilety na koncert w cenach 110 (przedsprzedaż) i 130 zł (w dniu koncertu) trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 24 maja. Szukajcie ich na www.sklep.knockoutprod.net

Merry Christless organizują New Aeon Musick i Knock Out Productions.

Szczegóły udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV