Megadeth wraca na scenę z Davem Mustainem

Megadeth wraca na scenę. Zespół podzielił się zdjęciami z próby, na których widać, jak wspólnie z resztą składu koncertowy set szlifuje Dave Mustaine. Muzyk, do niedawna jeszcze zmagający się z chorobą nowotworową, weźmie udział w najbliższej trasie MegaDeathPunch.

Dave Mustaine ma za sobą walkę z rakiem gardła. Lider Megadeth musiał poddać się kuracji, która na szczęście przyniosła pożądane rezultaty, o czym sam poinformował w niedawnej rozmowie z magazynem „Rolling Stone”.

Mustaine wielokrotnie zapewniał, że kiedy dojdzie do siebie, wróci na scenę. Rudowłosy wokalista i gitarzysta Megadeth nie kłamał. Na fanpage’u zespołu na Facebooku pojawiły się zdjęcia z próby przed tegoroczną trasą MegaDetahPunch. Widać na nich Mustaine’a przygotowującego się do koncertów wraz z resztą Megedeth. To już pewne: Mustaine lada dzień wróci do gry!

Trasa MegaDeathPunch rozpocznie się 20 stycznia w Helsinkach i potrwa do 22 lutego. Oprócz Megadeth wezmą w niej udział Five Finger Death Punch i Bad Wolves. Trasa zawita również do Polski. Megadeth, Five Finger Death Punch i Bad Wolves 12 lutego wystąpią w Warszawie.

Jak wcześniej zapowiedział Mustaine, jeśli wszystko dalej będzie układało się pomyślnie, w 2020 r. obóz Megadeth wyda wyczekiwany album. Póki co ostatnim wydawnictwem w dorobku grupy pozostaje nagrodzona Grammy „Dystopia” z 2016 r.

Zdjęcia z próby Megadeth udostępniamy poniżej.

Koszulki, płyty i inne gadżety związane z Megadeth znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV