Mastodon wraca do Polski. Gościem specjalnym członek Neurosis

Dobra wiadomość dla fanów formacji „Mastodon”. Na fali znakomitego odbioru jeszcze gorącego albumu „Emperor of Sand” zwariowani metalowcy z Atlanty ponownie przyjadą do Polski. 11 listopada będzie można ich zobaczyć w warszawskiej Progresji.

Dopiero co grali w Gdańsku, ale występ w B90 nie był ich ostatnim słowem na ten rok, jeżeli chodzi o planowane koncerty w Polsce. Mastodon wraca i to już niedługo. 11 listopada grupa wpadnie do Warszawy, by zagrać w klubie Progresja – i bynajmniej nie będzie sama.

Gościem specjalnym nadchodzącej trasy zespołu ma być Scott Kelly, jeden z założycieli Neurosis, który na każdym koncercie odbywającym się w ramach tournée wykona kilka numerów wspólnie z członkami Mastodon.

W roli supportu zaprezentują się post-metalowcy z Russian Circles.

Przedsprzedaż biletów wystartuje w najbliższą środę, 9 sierpnia, o godzinie 12:00.

Przypomnijmy: wydany w marcu album „Emperor of Sand” to jak dotąd najlepiej sprzedające się wydawnictwo w dorobku Mastodon. Krążek promowały single „Sultan’s Curse”, „Andromeda” i „Show Yourself”, do którego zrealizowany został również klip. Pisaliśmy o nim w artykule: „Kosiarz-ciamajda w nowym teledysku Mastodon”.

Merch Mastodon, w tym kilka promocji, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV