Marilyn Manson zagra w serialu o papieżu

Marilyn Manson w serialu o papieżu? Nie ma rzeczy niemożliwych. Jak poinformowała telewizja HBO, popularny wokalista otrzymał angaż w serialu „The New Pope” w reżyserii Paolo Sorrentino.

Dla Briana Warnera aka Marilyna Mansona nie będzie to pierwszy występ na dużym ekranie. Muzyk od lat równolegle z karierą muzyczną rozwija się filmowo. Manson grał m.in. w takich filmach, jak „Zagubiona autostrada” czy „Zabawy z bronią”. Ma również na koncie role w serialach, w tym w „Californication” i „Sons of Anarchy”.

Aktorski dorobek autora „Antichrist Superstar” wkrótce powiększy się o kolejną rolę. Manson ma się pojawić w serialu „The New Pope”. Serial zostanie wyemitowany w Sky Atlantic i HBO. Za jego reżyserię ma odpowiadać Paolo Sorrentino. „The New Pope” będzie drugą częścią serii „The Young Pope” opowiadającej o losach pierwszego w historii amerykańskiego papieża. W serialu obok Mansona mają pojawić się John Malkovich, Sharon Stone, a także Jude Law, który powróci do roli Piusa XIII.

Kogo w serialu „The New Pope” zagra Manson? To póki co pozostaje tajemnicą.

Przypomnijmy: ostatni longplay Mansona, album „Heaven Upside Down”, ukazał się 6 października 2017 r. Wokalista pracuje już nad kolejnym wydawnictwem. W pracach wspiera go Shooter Jennings, muzyk country, który w 2016 r. nagrał z Mansonem cover „Cat People” Davida Bowiego.

Polski koncert promujący „Heaven Upside Down” odbył się 13 czerwca na warszawskim Torwarze.

Merch Marilyna Mansona, w tym licencjonowaną linię marki Killstar oraz bestsellerową książkę „Trudna droga z piekła”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV