Marilyn Manson kłóci się z Bieberem. „Jest zwykłą kupą g***a”

Wygląda na to, że sporo do wyjaśnienia mają sobie Marilyn Manson i Justin Bieber. Do niedawna sprawiający wrażenie dobrych kumpli, dziś w otwartym konflikcie. „Sprawiłem, że znów zacząłeś coś znaczyć” – do Mansona miał zwrócić się Bieber. Ten odpowiada: „Jest zwykłą kupą g****a”.

I pomyśleć, że poszło o koszulkę z nadrukiem Marilyna Mansona, w której wzorem mody na ubieranie się w ciuchy rockowo-metalowych bandów panującej na salonach zachodniego szołbizu pokazał się niedawno Justin Bieber…

– Miał założony t-shirt z moim imieniem i nazwiskiem – swoje pierwsze spotkanie z Justinem Bieberem w najnowszym wywiadzie dla „Consequence of Sound” wspomina Manson. – Powiedział do mnie: „sprawiłem, że znów zacząłeś coś znaczyć”. Wypowiadanie takich słów pod moim adresem to duży błąd.

– Wygadując takie rzeczy, jest zwykłą kupą g***a – ciągnie rozdrażniony Manson. – Był napastliwy. Kiedy do mnie mówił, dotykał mnie i teksty w stylu” „yo, yo, bro!”. Ja mu na to, żeby sobie odpuścił, bo sięga mi do c***a – śmieje się autor „Antichrist Superstar”.

Według relacji Mansona na tym bynajmniej się nie skończyło. Po wszystkim Bieber miał przerobić stare koszulki Mansona i sprzedawać je po 195 dolarów. Ten jednak upomniał się o swoje i zażądał przekazania mu pieniędzy z ich sprzedaży. Bieber i jego ludzie mieli zrobić to bez jakichkolwiek protestów.

– Nawet nie próbowali ze mną walczyć – twierdzi Manson. – Wiedzieli, że zrobili źle i grzecznie oddali pieniądze.

Jak było naprawdę, pewnie się nie dowiemy. Manson i Bieber do niedawna jeszcze wyglądali na dobrych kumpli, z uśmiechem pozując do wspólnych selfie. Niewykluczone więc, że cały konflikt ma związek z promocją nowego albumu Mansona, który ma ukazać się jeszcze w tym roku – i to niebawem.

Przypomnijmy: „Heaven Upside Down”, czyli dziesiąty album formacji Marlylin Manson, początkowo miał trafić do sprzedaży 14 lutego jako „Say10”. Ostatecznie datę krążka przesunięto na 6 października.

Kilka dni temu do sieci trafił pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo: „We Know Where You Fucking Live”. Więcej o utworze oraz samym „Heaven Upside Down” przeczytacie w artykule: «Nowy utwór Marilyna Mansona. Znamy szczegóły „Heaven Upside Down”».

Merch Marilyna Mansona, w tym koszulki, płyty i bestsellerową książkę „Trudna droga z piekła”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Joe Bielawa (CC BY 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV