Marilyn Manson i Stone Sour na wspólnym koncercie w Warszawie!

Ten miesiąc to szaleństwo, jeśli chodzi o ilość i rangę ogłaszanych koncertów. Kolejnymi supergwiazdami, które w przyszłym roku przyjadą do Polski, są Marilyn Manson i Stone Sour. Autor „Antichrist Superstar” i zespół wokalisty Slipknot zagrają 13 czerwca 2018 r. na warszawskim Torwarze!

Takiego ogłoszenia mało kto się spodziewał. Po ogłoszeniu przyszłorocznych koncertów Guns N’ Roses w Chorzowie i Iron Maiden w Krakowie agencja Live Nation oficjalnie zapowiedziała wspólny gig Marilyna Mansona i Stone Sour w Warszawie!

Wydarzenie odbędzie się 13 czerwca. Bilety w cenie 169 zł będą dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od piątku 17 listopada od godz. 10.00. Przedsprzedaż potrwa 12 godzin. Ogólna sprzedaż ruszy w poniedziałek, 20 listopada, o godz. 12.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

Przypomnijmy: Marilyn Manson promuje obecnie wydany w październiku album „Heaven Upside Down”. Nowe wydawnictwo na koncertach gra również Stone Sour. Zespół Coreya Taylora ze Slipknot swój ostatni album („Hydrograd”) wydał w czerwcu br.

Przypominamy, że nowy album Mansona, a także licencjonowaną linię marki Killstar znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link] Sklep posiada również pełną ofertę merchu Stone Sour!

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV