Kreator i Lamb Of God na koncercie w Polsce w 2020

Na wspólny koncert legendarnych formacji Kreator i Lamb Of God zaprasza Knock Out Productions. Oba zespoły 2 kwietnia przyszłego roku wystąpią w krakowskiej Tauron Arenie. W roli supportu zaprezentuje się grupa Power Trip.

Lamb Of God swój ostatni krążek zaprezentowali przeszło 4 lata temu. Album „VII: Sturm Und Drang” ukazał się za pośrednictwem wytwórni Nuclear Blast Records. Amerykańska grupa właśnie pracuje nad następcą tego wydawnictwa. Jego szczegóły wprawdzie nie zostały jeszcze ujawnione, ale niewykluczone, że w kwietniu 2020 r. zespół będzie już grał nowy materiał.

Kreator to thrash metalowa formacja z ponad 30-letnim stażem na scenie. Ostatni album niemieckiego zespołu, pt.: „Gods Of Violence” ukazał się w 2017 r. Kolejna produkcja grupy została wstępnie zapowiedziana na rok 2020.

Lamb Of God oraz Kreator wystąpią 2 kwietnia 2020 roku w TAURON Arena Kraków. W roli supportu zaprezentuje się formacja Power Trip. Kilka dni temu zespół poinformował, że rozpoczął prace nad nowym, trzecim już krążkiem. Obecną dyskografię grupy zamyka album „Nightmare Logic”.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży 6 września o godz. 10.00 na www.sklep.knockoutprod.net (miejsca stojące) oraz Eventim.pl (miejsca stojące i siedzące).

Szczegóły koncertu udostępniamy poniżej.

Merch Kreator i Lamb of God znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV