Koncerty Aerosmith odwołane. Zły stan zdrowia Stevena Tylera

Niepokojące informacje docierają do nas zza oceanu. Z powodu problemów zdrowotnych Stevena Tylera nadchodzące koncerty odwołuje grupa Aerosmith. „Proszę, nie martwcie się” – fanów uspokaja wokalista.

Odwołując koncerty w Brazylii, Chile, Argentynie i Meksyku, członkowie Aerosmith przedwcześnie zakończyli południowoamerykańskie tournée. Wszystko przez nagłe pogorszenie się stanu zdrowia Stevena Tylera, frontmana legendarnej formacji.

„Steven czeka na pełny powrót do zdrowia” – w specjalnym oświadczeniu pisze zespół i zapewnia: „Po chwili odpoczynku i leczeniu Steven dojdzie do siebie”.

Rozgoryczony obrotem spraw Tyler osobiście postanowił zwrócić się do fanów, którzy czekali na koncerty grupy.

– Do wszystkich w Południowej Ameryce – Brazylii, Chile, Argentynie i Meksyku – jest mi bardzo przykro. Czuję się tak, jakbym was zawiódł. Niestety, nie jestem w stanie zagrać czterech ostatnich koncertów tej trasy. Zeszłej nocy po koncercie w São Paulo poleciałem z powrotem do USA zgodnie z zaleceniami lekarza – tłumaczy Tyler.

– Proszę, nie martwcie się. Mojemu życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale muszę uporać się z tym od razu, potrzebuję teraz odpoczynku i opieki medycznej, tak by wkrótce móc występować dalej. Obiecuję, że wrócę. Niestety, zdrowie nie może poczekać i nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć pewne rzeczy. To tak jak mówią: robimy plany, a Bóg się z nich śmieje. Kocham was i wkrótce do was wrócę – zapewnia wokalista.

Trzymamy kciuki, by głos Aerosmith szybko wrócił do formy.

Przypomnijmy: ostatnim albumem w dorobku Aerosmith jest „Music from Another Dimension!” z 2012 r. W Polsce po raz ostatni zespół zagrał 2 czerwca br. w Tauron Arenie Kraków. Występ był częścią europejskiej odsłony trasy Aero-Vederci Baby.

Merch Aerosmith znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Hans Westbeek (CC BY 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV