Kolejne wieści z obozu Slipknot. Sid Wilson wgrywa swoje partie

Kolejne wieści z obozu Slipknot. Rejestrację swoich partii kończy Sid Wilson, etatowy DJ zespołu. Muzyk pochwalił się zdjęciem ze studia. „Jest coraz bliżej, ludzie” – temat płyty komentuje Wilson.

Prace nad nowym albumem Slipknot idą pełną parą. Amerykanie uwijają się, by zgodnie z zapowiedziami 9 sierpnia wydać następcę „.5: The Gray Chapter”. Niedawno postępami w pracach chwalił się Corey Taylor. Teraz to samo robi Sid Wilson.

Związany ze Slipknot DJ wrzucił na Instagram film, w którym oznajmił, że właśnie wgrywa ostatnie partie. „Jest coraz bliżej, ludzie” – nagranie podsumował Wilson, odnosząc się do płyty.

Szósty longplay Slipknot to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier roku. Oprócz tego, że ukaże się 9 sierpnia, niewiele o nim wiadomo. Najprawdopodobniej nie pojawi się na nim Chris Fehn, dotychczasowy bębniarz Slipknot, który niedawno pozwał kolegów z zespołu, zarzucając im nierówny podział pieniędzy z tras i merchu, za co ostatecznie został wyrzucony ze składu.

Póki co nie wiadomo, kto może zastąpić Fehna. Na pewno nie będzie to Anders Colsefni, pierwszy wokalista grupy, który krótko pełnił też funkcję perkusisty. Choć część fanów widziałaby go z powrotem w szeregach Slipknot, Colsefni stanowczo uciął temat.

Już z nowym bębniarzem Slipknot pojawi się w Polsce 25 czerwca na Mystic Festival. Metalowcy z Iowa będą gwiazdą pierwszego dnia powracającego po długiej przerwie festiwalu. Bilety wciąż są w sprzedaży.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

View this post on Instagram

#slipknot

A post shared by SID (@sidthe3rd) on

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV