Kings of Leon w Polsce. Znamy szczegóły koncertu

Kings of Leon wracają do Polski. Koncert popularnego zespołu założonego przez braci Followill odbędzie się 24 czerwca na Stadionie Wrocław. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.

Bilety do regularnej sprzedaży trafią 12 lutego o godz. 10:00 na Bilety.imprezyprestige.com. Dzień wcześniej zostanie uruchomiona przedsprzedaż dla użytkowników Allegro i członków fanklubu zespołu.

Koncert wielokrotnych zwycięzców nagrody Grammy będzie kompilacją utworów ze wszystkich siedmiu albumów Kings of Leon. Ostatni krążek „Walls” okazał się numerem 1 na listach w Wielkiej Brytanii i jednocześnie piątym z rzędu albumem zespołu z takim wynikiem. Podobny sukces album odniósł również w USA, Australii, Kanadzie, Irlandii i Austrii, a utwór „Waste a Moment” stał się światowym hitem.

Kings of Leon pojawili się w ostatnim czasie jako headlinerzy największych festiwali na całym świecie, w tym: Lollapaloza w Brazylii, Chile i Niemczech, a także Rock Wercher, Benicassim oraz Pal Norte w Meksyku z rekordową frekwencją 105 tys. fanów. Zespół był również główną gwiazdą festiwalu Reading & Leeds w Wielkiej Brytanii. Na swoim koncie formacja ma także występy na festiwalach w Glastonbury, Coachella, Lollapaloza Chicago & Rosklide. Kings of Leon są twórcami ponadczasowych hitów „Use Somebody” i „Sex on Fire”.

Wciąż utrzymują rekord frekwencji koncertu w londyńskim Hyde Park.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV