Kelly Osbourne prosi: „Zostań w domu dla Ozzy’ego”

Nie podejrzewamy was o to, ale jeśli nie widzicie wyraźnego powodu, by w najbliższych dniach nie wychodzić z domu, dostarcza go Kelly Osbourne, córka legendarnego Ozzy’ego Osbourne’a. „Jeśli nie masz nikogo, dla kogo możesz zostać w domu, błagam: zostań dla Ozzy’ego” – zachęca.

Ozzy Osbourne niewątpliwie zalicza się do osób szczególnie narażonych. Choć wciąż daje radę i dopiero co wydał pierwszy od lat solowy album „Ordinary Man”, muzyk jest już po siedemdziesiątce, a osoby w podeszłym wieku są najbardziej narażone. Jakby tego było mało, w ubiegłym roku Osbourne przeszedł ciężką infekcję górnych dróg oddechowych.

O swojego tatę martwi się Kelly Osbourne, córka Ozzy’ego. Specjalnie dla niego jedna z najbardziej znanych córek rocka stworzyła akcję „StayHomeForOzzy”.

„Chciałabym, żeby było coś, co mogłabym powiedzieć, żeby was pocieszyć. Jakaś wiedza, którą mogłabym się podzielić, żeby uwolnić was od strachu otaczającego nas wszystkich. Prawda jest taka, że też się boję. Moi rodzice są narażeni, przede wszystkim tata. Gdybym wiedziała trzy tygodnie temu, kiedy odprawiałam go do Panamy, że to będzie to ostatni raz na długo, kiedy mogę go uściskać i ucałować… Pożegnanie trwałoby dłużej. Tak czy inaczej musimy się poświęcić. Zostaję w domu dla mamy i taty. Jeśli nie masz nikogo, dla kogo możesz zostać w domu, błagam: zostań dla Ozzy’ego” – apeluje Kelly Osbourne.

Post Kelly Osbourne udostępniamy poniżej.

Niestety, koronawirus straszy całą branżę muzyczną, a Ozzy Osbourne bynajmniej nie jest jedynym narażonym. Na niektórych frontach sprawy mają się znacznie gorzej. Po europejskiej trasie zakażony koronawirusem jest wokalista Testament Chuck Billy. Chorobę podejrzewa u siebie również Gary Holt, gitarzysta Slayer oraz formacji Exodus, która zagrała trasę razem z Testament, ciężko chory jest tez inny muzyk biorący w niej udział – perkusista Death Angel Will Caroll. W Polsce chory na koronawirusa jest m.in. Krzysztof Dravikowski z Batushki.

Jak długo potrwa pandemia? Czy i kiedy uda się ją opanować? Nie brakuje głosów, że słupki zachorowań na COVID-19 dopiero sięgną szczytów. Grunt to jednak zachowanie spokoju, a przede wszystkim – stosowanie się do zaleceń rządu. Jeśli możecie, zostańcie w domu. Dbajcie o siebie, o swoich bliskich i osoby starsze w waszym otoczeniu. Informacje i zalecenia znajdziecie na stronie www.gov.pl/web/koronawirus

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV