Jason Richardson zastąpi Oliego Herberta w All That Remains

Nowy gitarzysta w składzie All That Remains. Oliego Herberta, który nieoczekiwanie zmarł w 2018 r., zastąpi Jason Richardson, muzyk znany m.in. z All Shall Perish, Born of Osiris i Chelsea Grin.

– Zamierzamy grać dalej – w miesiąc po śmierci Oliego Herberta deklarował Phil Labonte, frontman All That Remains, podkreślając, że zespół znalazł tymczasowego zastępcę Herberta.

– To toś, kogo Oli chciałby, byśmy wybrali, żeby go zastąpić. Dalej zaczniemy szukać pełnowymiarowego zastępcy. Zakładam, że nie będziemy z tym zwlekać – zaznaczył wokalista.

Wybór padł na Jasona Richardsona, utalentowanego gitarzystę, który dał się poznać jako wybitny technik w All Shall Perish, Born of Osiris i Chelsea Grin. To właśnie Richardson zastąpił Herberta podczas europejskiej trasy All That Remains pod koniec 2018 r. Zespół postanowił przedłużyć z nim współpracę. Od teraz Richardson jest więc pełnoprawnym członkiem All That Remains.

„Zespół powitał go (Richardsona – red.) jako oficjalnego członka i jest podekscytowany powrotem na trasę oraz dalszym graniem dla fanów” – czytamy na oficjalnym fanpage’u All That Remains.

Przypomnijmy: Oli Herbert został znaleziony martwy w pobliżu swojego domu w Connecticut 16 października 2018 r. Jak doniósł portal TMZ.com, miejscowi policjanci odnaleźli ciało muzyka w stawie w pobliżu jego posiadłości. Informacje podane przez TMZ.com potwierdziła żona gitarzysty, dodając, że do jego śmierci przyczyniło się zażycie znacznej ilości antydepresantów.

Oli Herbert współtworzył All That Remains od 1998 r. Brał udział w nagraniach wszystkich albumów grupy. Jego partie pojawią się również na niedawnym wydawnictwie zespołu „Victim Of the New Disease”, wydanym w listopadzie 2018 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV