Jarocin Festiwal i Pyrkon łączą siły. Wyjątkowy koncert na iglicy

Po raz pierwszy w historii na iglicy Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się koncert. I to nie byle jaki – w samym sercu MTP wystąpią laureaci najstarszego polskiego festiwalu rockowego Jarocin Festiwal. Wszystko w ramach Pyrkonu!

Co łączy poznańską iglicę Międzynarodowych Targów Poznańskich, Pyrkon i Jarocin Festiwal? „Niepowtarzalność i prawdziwy rock and roll!” – nie mają wątpliwości organizatorzy wydarzenia.

18 maja o godz. 16.00 na dachy MTP, gdzie odbywa się Pyrkon, zagra zespół Decadent Fun Club, laureaci ubiegłorocznego konkursu Rytmy Młodych odbywającego się w ramach Jarocin Festiwalu.

DFC mogą pochwalić się serią udanych koncertów m.in. w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, podczas benefitu na Paradę Równości w Warszawie, Spring Break Festival w Poznaniu, Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24 oraz pierwszym zagranicznym koncertem na Pop-Kultur Festival w Berlinie. Jako zwycięzcy jarocińskich Rytmów Młodych jesienią 2017 r. zagrali u boku Krzysztofa Zalewskiego podczas trasy „Złoto”.

Wyjątkowy koncert zainauguruje współpracę legendarnego polskiego festiwalu muzycznego oraz największego europejskiego festiwalu fantastyki Pyrkon, w ramach której oba wydarzenia zyskały rockandrollową nutę i sporą dawkę magii.

Jako patron medialny Jarocin Festiwalu polecamy!

Przypomnijmy: w tym roku Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach 13-15 lipca. Ambasadorem tegorocznej odsłony festiwalu jest legendarny punkrockowiec Johnny Rotten, który będzie również główną gwiazdą imprezy. Oprócz byłego członka Sex Pistols w Jarocinie wystąpią m.in. Coma, Lech Janerka i Pink Freud. Sprzedaż biletów na festiwal trwa na www.jarocinfestiwal.pl

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV