Jägermeister i Slayer łączą siły. Specjalna butelka w sprzedaży

Przemysł alkoholowy i metal nie od dziś idą ze sobą w parze. Tym razem na mariaż z metalową marką zdobył się Jägermeister. Jak informuje „Metal Hammer”, do sprzedaży lada dzień trafi Jägermeister w wersji Slayer.

Metalowcy przeważnie nie należą do ludzi, którzy wylewają za kołnierz. Wśród fanów ciężkiego grania nie brakuje koneserów dobrych alkoholi, do jakich niewątpliwie zalicza się Jägermeister. Świadomy tego niemiecki producent ziołowo-korzennego likieru postanowił nawiązać współpracę z niekwestionowaną legendą gatunku.

Jägermeister w wersji Slayer to prawdziwy rarytas dla fanów zespołu, którzy lubią wypić. Rozlewany do butelek o słusznej objętości 1,75 l, ściśle limitowany i odznaczający się smakiem bezkompromisowym niczym riffy z „Reign In Blood” – zainspirowany twórczością Slayera okolicznościowy Jägermeister jest już w sprzedaży na stronie producenta.

– Mieliśmy sporo fajnych momentów z Jägermeisterem przez te wszystkie lata. Podoba nam się, że zrobili limitowaną butelkę, żeby zaznaczyć koniec naszej podróży. Wygląda świetnie – komentuje Kerry King.

– Jestem zaszczycony, że nasi przyjaciele z Jägermeister mają do nas taki szacunek. Nie mogę się doczekać, aż dostanę swoją sztukę – dodaje gitarzysta Slayer.

– Cieszymy się z wieloletniej przyjaźni ze Slayerem – wtrąca Tom Carson, szef muzyczny angielskiego oddziału firmy Jägermeister. – Są legendami, które przejęły tę grę na 40 lat. Wypuszczając ten produkt, celebrujemy ich dorobek.

Przypomnijmy: Slayer niebawem ponownie wystąpi w Polsce. Zespół po raz drugi już pożegna się z polskimi fanami. Grupa zagra 4 czerwca w Arenie Gliwice. Thrasherom z Huntington Park będzie towarzyszył Behemoth.

Wydarzenie organizuje agencja Live Nation.

Merch Slayer, w tym koszuli, bluzy i gadżety związane z zespołem, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV