„Inside Out” – nowy klip Five Finger Death Punch

Teledysk do pierwszego singla z płyty „F8” udostępnia ekipa Five Finger Death Punch. Utwór „Inside Out”, który właśnie doczekał się klipu, to opowiedź o nałogu alkoholowym, z jakim w ostatnich latach zmagał się Ivan Moody.

– To pierwsza rzecz, jaką napisałem po tym wszystkim – w niedawnym wywiadzie dla miesięcznika „Metal Hammer” o „Inside Out” opowiadał Ivan Moody, frontman Five Finger Death Punch.

Wokalista ma za sobą wyjątkowo trudny czas, który omal nie doprowadził do rozpadu Five Finger Death Punch. Alkohol, konflikty z kolegami z kapeli i sporo problemy wizerunkowe – wszystko to znalazło ujście w nowym materiale popularnej formacji.

– Nie było łatwo nagrać ten album – we wspomnianym wcześniej wywiadzie dla „Metal Hammera” stwierdził Moody. – Ciągle ktoś się poddawał, jeden chciał zwolnić drugiego, komuś nie podobało się, jak funkcjonuje ktoś inny. To wszystko dzieje się na porządku dziennym, ale gdyby nie było na tej drodze nierówności, pewnie byłby to gówniany materiał.

Świeżo opublikowany teledysk do „Inside Out” możecie sprawdzić poniżej.

Przypomnijmy: dyskografię Five Finger Death Punch zamyka wydany w 2018 r. album „And Justice For None”.

„And Justice For None” to ostatni album nagrany z perkusistą Jeremym Spencerem, który opuścił zespół przez problemy z kręgosłupem. Spencer po rozstaniu z Five Finger Death Punch wstąpił do policji, jego miejsce w zespole zajął zaś bębniarz Charlie „The Engine” Engen.

Five Finger Deth Punch wystąpią w Polsce wraz z Megadeth i Bad Wolves 12 lutego 2020 r. Koncer organizuje agencja Live Nation.

Licencjonowany merch Five Finger Death Punch, w tym koszulki, kubki i inne gadżety, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. D. Austinson (CC BY-SA 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV