Ihsahn (Emperor) w nowym singlu Me And That Man

Nergal nie zwalnia tempa. W sieci pojawił się kolejny singiel jego projektu Me And That Man. W jeszcze gorącym utworze „By The River” gościnnie wystąpił Ihsahn, wokalista kultowej formacji Emperor.

Nergal przyzwyczaił nas już do tego, że wszystko, co robi, trzyma poziom. Muzyk na poważnie podchodzi do promocji płyty „New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 1”, którą wraz z projektem Me And That Man zamierza wydać 27 marca.

Na ponad miesiąc przed oficjalną premierą zespół udostępnił piąty już singiel z płyty (sic!). Tym razem Nergal wytacza ciężkie działa. Lider Behemotha zaprosił do współpracy Ihsahna, wokalistę grupy Emperor, jednej z największych legend norweskiego black metalu.

Singiel „By The River” nagrany z udziałem Ihsahna udostępniamy poniżej.

Ihsahn nie jest jedynym gościem na „New Man, New Songs, Same Shit, Vol 1”. W kolejnych singlach mają się pojawić m.in. Corey Taylor ze Slipknot, Brent Hinds z Mastodon i Matt Heafy z Tivium. W Me And That Man nie gra już za to John Porter, z którym Nergal nagrał pierwszy album projektu Me And That Man. Drogi obu muzyków rozeszły się jeszcze w 2017 r.

– To nie była najłatwiejsza współpraca w moim życiu, co tak naprawdę oznacza, że była to najtrudniejsza współpraca w moim życiu – o rozstaniu z Johnem Porterem w wywiadzie dla uDiscover Music opowiadał Nergal. – Chodzi mi o współpracę między facetami, bo były jakieś kolaboracje z kobietami, które były nieco trudniejsze. Ale jeśli chodzi o współpracę „man-to-man”, było naprawdę ciężko. To po prostu nie mogłoby działać. Jeden z nas zabiłby drugiego prędzej czy później, więc lepiej trzymać się od siebie z dala i zostać przy życiu.

Naszą recenzję pierwszej płyty Me And That Man przeczytacie via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV