Hunter pokazał drugi singiel z „Arachne”

Premiera nowej płyty Hunter coraz bliżej. Zespół opublikował drugi singiel z „Arachne”, tym razem mocno zaskakując formą i odświeżonym brzmieniem. Album ma trafić do sprzedaży 8 marca.

„Tym razem czas na postaci zabawne i rozładowanie emocji. Panie i panowie, przed wami Figlarz Bugi” – drugi singiel z Arachne prezentuje Hunter.

„Figlarz Bugi” przynosi sporo niespodzianek – wizerunkowych (Daray w trzech paskach to raczej rzadki widok), ale też muzycznych. Pod względem produkcji to Hunter 2.0.

Utwór możecie odsłuchać poniżej.

Co wiemy o „Arachne”?

„Tym razem zabierzemy Was w surrealistyczną podróż do pewnego sekretnego miejsca. I poprowadzimy w najgłębsze jego zakamarki” – zapowiadają członkowie grupy i dodają: „Miejsca zawieszonego pomiędzy niebem a piekłem, będącego jednak również odbiciem rzeczywistości. Znajdziecie w nim miłość i nienawiść, krzyk i szept, ciepło i chłód, dobro i zło. Utkanego z dźwięków i słów, metaforycznych postaci i reminiscencji. Bytów realnych i wielowymiarowych. Zabawnych i strasznych. Postaci anielskich i prawdziwych potworów. Do miejsca nadziei i bezlitosnego jej braku. Gdzie sen przeplata się z jawą, a strach niezmiennie wyciąga ku nam swoje szpony. Zawsze gotowy, zawsze blisko. Zabierzemy was w podróż w głąb siebie”.

O pracach nad „Arachne” członkowie Huntera opowiadali nam w 2018 r., kiedy spotkaliśmy się na koncercie zespołu w Poznaniu. Nasz materiał video możecie zobaczyć via [link]

Premiera „Arachne” zostanie wsparta serią 16 koncertów. Po szczegóły zaglądajcie na fanpage formacji.

Merch Huntera, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV