Hope zdradza datę premiery i szczegóły płyty. „Name It”

Znamy szczegóły nowej płyty Hope. „Name It” ukaże się wraz z początkiem 2019 r. Na krążku znajdzie się 12 premierowych utworów, które poznaniacy będą promować w ramach przyszłorocznej trasy.

– To najlepsza rzecz, jaką stworzyliśmy do tej pory. Każdy zespół tak mówi, ale w naszym przypadku jest to absolutnie szczere – zapewnia Kroto, frontman Hope, komentując dla nas „Name It”.

– Poznaliśmy się dużo lepiej. Jesteśmy w mega relacji i myślę, że usłyszycie to na tym albumie. Świeci na nim słońce, choć czasem też pada deszcz i jest pochmurno. Jest w nim dużo emocji – zapowiada wokalista.

To pewne: „Name It” ukaże się 18 stycznia 2019 r. Będzie to pierwsze wydawnictwo Hope od czasu wydania płyty „Da Best Of” w 2014 r.

– Kiedy jesteś wewnątrz zespołu, inaczej to wszystko odbierasz. Jest to inny etap naszego istnienia, natomiast myślę, że jesteśmy teraz w szczytowej formie. Ta płyta to szczyt naszych możliwości na ten moment – ocenia Kroto.

– Jest to płyta, nad którą pracowaliśmy przez ostatnie 2 lata. Jest bardziej przemyślana, lepiej zrealizowana, zawiera też więcej melodii i rzeczy, na które nie pozwalaliśmy sobie wcześniej – dodaje Rojek, basista Hope.

– Po premierze pojedziemy w Polskę. Mamy nowego managera i już nad tym pracujemy. Plan jest taki, by objechać cały kraj – kończy muzyk.

Hope to laureaci popularnego programu talent show „Must Be The Music”. Zespół został założony w 2006 r. w Poznaniu. Na koncie grupy znajdują się debiutancki album „Join the Gang” z 2010 r. (album był sprzedawany równocześnie w Polsce i w Japonii) oraz 4 lata późniejszy „Da Best Of”.

Pierwszy singiel promujący „Name It” pt. „Alkodisko” udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV