Hope z kolejnym singlem z płyty. Jest „Miło”

Hope rozkręca imprezę, choć póki co w serwisach streamingowych. Poznaniacy opublikowali nowy singiel z płyty „Name It”, która trafi do obiegu na początku 2019 r. „Miło” to pierwszy polskojęzyczny utwór Hope.

– To najlepsza rzecz, jaką stworzyliśmy do tej pory. Każdy zespół tak mówi, ale w naszym przypadku jest to absolutnie szczere – zapewnia Kroto, frontman Hope, komentując dla nas „Name It”.

– Poznaliśmy się dużo lepiej. Jesteśmy w mega relacji i myślę, że usłyszycie to na tym albumie. Świeci na nim słońce, choć czasem też pada deszcz i jest pochmurno. Jest w nim dużo emocji – zapowiada wokalista.

„Name It” to pierwsze wydawnictwo Hope od czasu wydania płyty „Da Best Of” z 2014 r. Album przyniesie kilka niespodzianek – zarówno w warstwie muzycznej, gdzie pojawi się więcej melodii niż w dotychczasowych utworach Hope, jak i w tekstach. Świeżo opublikowany (na razie wyłącznie w serwisach streamingowych) singiel „Miło” to pierwszy utwór Hope po polsku.

„Miło” można odsłuchać via [link]

– Jest bardziej przemyślana, lepiej zrealizowana, zawiera też więcej melodii i rzeczy, na które nie pozwalaliśmy sobie wcześniej – w kontekście płyty „Name It” zauważa Rojek, basista Hope.

– Po premierze pojedziemy w Polskę. Mamy nowego managera i już nad tym pracujemy. Plan jest taki, by objechać cały kraj – dodaje muzyk.

Hope to laureaci popularnego programu talent show „Must Be The Music”. Zespół został założony w 2006 r. w Poznaniu. Na koncie grupy znajdują się debiutancki album „Join the Gang” z 2010 r. (album był sprzedawany równocześnie w Polsce i w Japonii) oraz 4 lata późniejszy „Da Best Of”.

Nasz reportaż z koncertowej premiery „Name It” udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV