Hollywood Undead ze specjalnym zaproszeniem dla polskich fanów

To mogą być jedne z najgorętszych koncertów roku. Fanów Hollywood Undead raczej nie trzeba szczególnie zapraszać na gigi, które w lutym zespół zagra w Polsce, ale Undead mimo to postanowili się przypomnieć. Na polskie koncerty grupy polską publiczność zaprasza Funny Man.

Początek 2018 r. będzie dla Hollywood Undead co najmniej szalony. Ponad 30 koncertów szlakiem wiodącym od Glasgow do Jekaterynburga – oto plan, który Amerykanie chcą zrealizować w ramach nadchodzącej trasy

Eurotrip, który zespół rozpocznie dokładnie za 2 tyg., będzie miał dwa polskie akcenty. Undead zatrzymają się najpierw 17 lutego w warszawskiej Stodole, a następnie dzień później w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu.

Na oba koncerty polskich fanów osobiście zaprasza Funny Man, jeden z pięciu braci Hollywood Undead. Zaproszenie sprawdzicie poniżej.

Przypominamy: sprzedaż biletów na oba koncerty Hollywood Undead prowadzi agencja Live Nation. Najtańsze wejściówki kosztują 129 zł.

Trasa odbywa się w ramach promocji „Five”, najnowszej płyty kalifornijskiej formacji. Krążek ukazał się w październiku 2017 r.

– Jesteśmy pięcioma braćmi, a to nasz piąty album – zauważa Johnny 3 Tears, wokal i basowy fundament Hollywood Undead. – Nic nie oddaje głębi muzyki, tak jak ta liczba. Numerologia to potężna siła. Kiedy mówimy „Pięć”, wszystko nabiera sensu. Odwołujemy się również do utworu „No. 5” z naszego pierwszego albumu.

– Co więcej, nawiązaliśmy w ten sposób do sekretnego fanclubu, który wspierał nas przez ostatnią dekadę. Ta liczba jest znacząca, tak jak znaczący jest dla nas ten moment. Nasi fani sprawiają, że czujemy się jak najważniejszy zespół na świecie. Ich zaangażowanie w naszą muzykę inspiruje nas do tego, by nigdy ich nie zawieść. „Five” jest dla nich – dodaje Johnny 3 Tears.

Grupa Hollywood Undead istnieje od 2005 r. Jej skład tworzą obecnie Dylan „Funny Man” Alvarez, Jorel „J-Dog” Decker, George „Johnny 3 Tears” Ragan, Jordon „Charlie Scene” Terrell i Daniel „Danny” Murillo.

Oryginalne koszulki, bluzy i czapki Hollywood Undead znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV