Hatebreed, In Flames, Possessed i Soufly na Mystic Festival

Mystic Festival odsłania kolejne karty. Do imponującej puli gwiazd, które 25 i 26 czerwca wystąpią w krakowskiej Tauron Arenie, dołączają Hatebreed, In Flames, Possessed i Soufly. Trwa sprzedaż biletów.

Organizatorzy Mystic Festivalu po raz kolejny udowodnili, że nie zamierzają oszczędzać na line-upie. Każde ogłoszenie z ich strony potwierdza, że ich główny cel to mocny come back Mystic Festivalu na festiwalową mapę Polski.

Nowo ogłoszony zestaw wykonawców to: Hatebreed, In Flames, Possessed i Soufly.

Przypomnijmy: już ogłoszeni artyści Mystic Festivalu to m.in. Slipknot, Sabaton, Within Temptation, King Diamond, Amon Amarth i Trivium.

W Tauron Arenie Kraków oraz w otaczającym halę parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe, w sumie pojawi się 28 artystów.

Karnety VIP oraz kolekcjonerskie na płytę dostępne są na www.tickets.mysticfestival.pl. Karnety numerowane na sektory A i C można nabyć na Eventim.pl.

Bilety jednodniowe w cenach od 269 do 349 zł są w sprzedaży na www.tickets.mysticfestival.pl oraz Eventim.pl

Za finalny kształt Mystic Festival będzie odpowiadać Mystic Coalition – połączone siły Mystic Production, Knock Out Productions i B90.

W poprzednich latach festiwal gościł m.in. zespoły Iron Maiden, Nightwish i Slayer.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV