Grammy 2019: Post Malone dołączył do Red Hot Chili Peppers

61. gala rozdania nagród Grammy przeszła do historii, choć kurz wciąż jeszcze nie opadł. Jednym z najgorętszych momentów gali był wspólny występ Red Hot Chili Peppers i rapera Post Malone’a, którzy wspólnie wykonali „Dark Necessities”.

Post Malone, należący obecnie do najpopularniejszych artystów na świecie, pomimo czterech nominacji nie zdobył ani jednej statuetki. Mimo to raper zaznaczył swoją obecność podczas niedzielnej gali rozdania nagród Grammy. Muzyk wykonał swoje dwa superprzeboje „Stay” i „Rockstar”, po czym dołączył do Red Hot Chili Peppers.

Wspólnie z Peppersami 24-letni raper wykonał utwór „Dark Necessities”, singiel z ostatniej płyty zespołu pt. „The Getaway”.

Zapis wykonania udostępniamy poniżej.

Warto odnotować, że to nie pierwszy raz, gdy Post Malone występuje u boku gwiazd rocka. W ubiegłym roku Posty dołączył do Aerosmith na gali MTV Video Music Awards, wspierając legendarnych rockmanów w odegraniu „Dream On” i „Toys In The Attic”.

Przypomnijmy: 61. gala rozdania nagród Grammy miała miejsce 10 lutego w Staples Center w Los Angeles. Największym zwycięzcą gali okazał się Childish Gambino. Spośród rockowych i metalowych wykonawców powody do radości mają m.in. Greta Van Fleet i High On Fire.

O nagrodach Grammy w kategoriach rockowych i metalowych szczegółowo pisaliśmy w artykule: „Nagrody Grammy rozdane. Kto zdobył statuetki? #rock/metal”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV